Vysoce kvalitní TAG Heuer Monaco Caliber Heuer 02

Vysoce kvalitní TAG Heuer Monaco Caliber Heuer 02

Fanoušci Monaco Racing Watch, jednoho z prvních automatických chronografů na světě, milovali jeho modrý svítící ciferník a kontrastní stříbrný pult, červené ručičky, hranatý safírový krystal a broušené hrany. Nejnovější verze TAG Heuer Monaco Caliber Heuer 02, naše testovací hodinky, poskytuje stejné vizuální vlastnosti, které TAG Heuer http://www.replikyhodinek.net nadále zdokonaluje na základě dřívějšího modelu Monaco Caliber 12. Kdysi ploché registry jsou nyní mírně zapuštěné, což dává designu větší hloubku a zajímavost.
Zde je další aktualizace: symetrické uspořádání nyní zobrazuje uplynulé minuty a hodiny místo minut a sekund. Indikace běžících sekund je nyní umístěna na 6 hodin – chytré řešení, i když každou minutu sekundová ručička přejíždí datovým oknem po dobu několika sekund. Díky použití nového pohybu vytvořil TAG Heuer jasné rozložení displejů, ale to také vyžadovalo kompromis. Zahrňte malé sekundy zobrazené v 6 pro přesunutí „automatického“ slova a jeho umístění mezi dva registry.
Poprvé je chronograf Monaco poháněn skutečným výrobním strojkem. Tato inovace ve skutečnosti přináší uživateli skutečné výhody. Fanoušci mechanických hodinek jej mohou použít k měření intervalů až 12 hodin namísto pouhých 30 minut, a když jsou zcela navinuty, běží Monaco Caliber 02 až 80 hodin – téměř dvakrát tak dlouho jako původní 42hodinová rezerva výkonu – takže můžete v pátek sundat hodinky a v pondělí ráno je vrátit zpět bez jakýchkoli problémů a přerušení.
Avšak nový kalibr výroby má ve srovnání s předchozími pohyby jednu nevýhodu: jednosměrný rotor je při svém návratu poměrně hlučný. V našem testu Autavia Caliber Heuer 02 nebyly zvuky vydávané rotorem tak nápadné, což je pravděpodobně způsobeno odlišnou konstrukcí případu.
Tato nejnovější variace známých hodinek ukazuje svou odvahu jak v dokončování, tak v jednoduchosti ovládání. Zajímavě tvarované posunovače s ochrannými ochrannými kroužky se snadno používají díky ovládání chronografu na sloupku kol a vertikální spojka zajišťuje plynulý a rychlý start ručních stopek.
Ale to samozřejmě neodradí fanoušky Monaka od této nové verze, prvního chronografu se 100 procentním interním pohybem, zejména proto, že cena 6 150 $ je stejná jako cena monackého kalibru 11 se zapnutou korunou levá.
Jelikož všechny dřívější monacké pozitivní vlastnosti modelu zůstávají nezměněny a nový sport nabízí spoustu dalších upgradů, můžeme dojít k závěru, že těm, kterým nevadí přemístění „automatického“ gravírování druhého druhého dílčího číselníku o 6 hodin tento nově vyrobený vypadající nejlepší z Monaka.

Comments are closed.