Repliky Hublot MP-09 tourbillon dvouosé hodinky

Repliky Hublot MP-09 tourbillon dvouosé hodinky

Hublot sleduje svůj záběr na všech aspektech, je jedinečný a jedinečný a dělá Repliky hodinek, které chce být. To je vždy pravda, zatímco několik z jejich nejnovějších inovací řídí tento nápad stále více a více. Jedním z hodin, o kterých jsme mluvili nejvíce na Baselworld 2017, musí být nové hodinek Hublot MP-09 Tourbillon Bi-Axis, které jsme zde poprvé pokryli a jsou navrženy všude tam, kde je zobrazen pohyb turbíny. Ve skutečnosti si nemyslím, že je to náhoda, že hodinu a minutu, které se zde mohly hodit, se hodí do toho, co opravdu může být sub-číselník na všech ostatních hodinkách. Je to ukázka na zápěstí, která je spíše nezajímavá v praktických a typických omezeních, které následují s tím, že jsou „hodinek“. hublot repliky hub-088786_03
Kvůli určitému kontextu je v kolekci MPLP Hublotův domov některý z jejich nejvíce kreativních a mimoškolních hodin. První MP hodinky byly MP-05 LaFerrari z roku 2013, který zobrazuje čas pomocí speciálního barelového systému a má neuvěřitelně dlouhou rezervu výkonu 1200 hodin – to je 50 dní! Značka pak v loňském roce spustila model MP-07, který zobrazuje čas také pomocí jedinečného barelového systému a má kratší, ale méně atraktivní výkonovou rezervu 1000 hodin nebo 40 dní. Takže jaká je nová replika Hublot MP-09 Tourbillon Bi-Axis?
Můžete si všimnout a zjistíte, že nová Repliky hodinek Hublot MP-09 Tourbillon Bi-Axis začínají s tradičním uspořádáním případů a v šest hodin sestaví speciální skříňka pro bisexuální turbíny. Odlišuje se od jakéhokoli jiného případu a myslím, že to vypadá velmi hezky. To je také obzvláště těžké udělat, protože případ je tak zvláštní, ale složitější k výrobě je safírový křišťál, který je jeden kus a má tři strany a musí se přizpůsobit tvaru ostrého obloukového pouzdra. Je to neohrabaný a stojí za Hublotovo odhodlání jak pro hnutí, tak pro stavbu, které musí být poctěno.
V provedení, efekt skříně a skla umožňuje pěkné prohlížení biaxiální turbíny. Tourbillon je rychlý točící se, který spolu s zakřiveným zafírovým krystalem zajišťuje nádherný výhled. Jedna otáčka za minutu na jedné ose a rotace každých 30 sekund na druhé ose. Vzhledem k tomu, že tourbillon je francouzština pro „vichřici“, je v tomto případě obzvláště vhodný popis.
Samotný knoflík je spíše zvláštní a jediná věc „normální“ je malý sub-číselník, který zobrazuje čas, který se nachází vpravo nahoře.
Datum je však mnohem jednodušší. Namísto typického datového kola jsou pod číselníkem pro daný čas dva obloukové řádky číslic. A datum je označeno bílým diskem, který se pohybuje pod číslicemi, které zvýrazňují datum.
V žádném případě by nebylo možné, kdyby to nebylo pro skutečnost, že Hublot má rozložení a vytváří vlastní pohyby. A skutečně je to jeden bod, který Hublot má zájem učinit všem. Co je však sexernější, je to, že se skládá z 356 komponent a že porazí na 3 Hz s výkonovou rezervou 120 hodin nebo 5 dní. Je také dobře dokončena – nikoliv v klasickém stylu, ale v tomto jedinečném průmyslovém stylu, který charakterizuje replika Hublot ův pohyb. Hodně z hnutí je antracit a má zkosené antracitové můstky, kruhové zrnění na kolečkách, leštěné zuby a jemně leštěnou turbínovou klec.

Comments are closed.