high-end exkluzivní Breguet minuta repeater Tourbillon repliky hodinek

high-end exkluzivní Breguet minuta repeater Tourbillon repliky hodinek

jako hodinky tvůrce je to fascinující společnost, která učinila mnohé a získala chvályhodný množství popularity pro high-end exkluzivní hodinář. 2015 označil 10. výročí sbírky Breguet tradice, příležitost, která značka se rozhodla připomínat s pozoruhodnou Haymaker hodinek: na Breguet Tradice 7087 minuta repeater Tourbillon. co je nejdůležitější, to je singulární posedlost Breguet uživateli inženýrství, které dokonalý zvuk a vkusné prostředky, abyste ji viděli v akci, které dělají tento vzácný volba, s nesmírně omezenou konkurencí. existují dva velmi odlišné, protikladné chutě Breguet hodinářství: je tu decentně sportovní ultra high-end typu X řada pro ty, kteří hledají plátek jednoho z nejstarších jmen přežití v hodinářství v klasickém nářadí hodinek formě.
ačkoli tyto hodinky bylo oznámeno na Baselworldu 2015, kdy se připravujeme na nový salvou show-sezony oznámení ze 240 let staré společnosti, jsme revidovat 7087 – manželství mezi nejvýznačnější historické komplikací Breguet a moderních technologií, čímž se získá hodinky, které neposkytuje žádné omluvy jak pro prezentaci nebo cenovka. dobře udělaný a velmi podrobně, tato repliky hodinek je rozhodně stojí za to peníze a to je pravděpodobně jedním z nejlépe vypadající hodinek venku.
Nedávno jsme strávili čas s tradicí 7077 chronograf – hodinky Ariel s názvem „Skutečný hlídací milovníka hodinky,“ po svém dehowever Na Baselworldu 2015, tedy přirozeně hlubší pohled do tradici linie je warranted.the platí značka minutu opakovač je vše v tónu zvonku. musí být dostatečně hláskovat přesný čas ostrý, ale zároveň příjemné – a nikdy krutý. s datováním původů celou cestu zpět až do pozdních 1600s, to mohlo být argumentoval, že minuta repeater je na vrcholu hodinářské odborných znalostí, tak to dává smysl pro Breguet je tradice série zahrnout minutu opakovač v souladu se závazkem značky si vzít moderního inovace se svými vlastními základy hodinářství. spíše opak všichni-černé hodinky, který ironicky zachovává ducha „viditelné neviditelnosti“ je průhledný hodinky. chytrý.
V tomto konkrétním případě, Breguet hodináři trvalo docela bezprecedentní přístup k symfonické designu Breguet Tradice 7087 minuta repeater Tourbillon je podle digitálně simulovat téměř sto tisíc různých zvonění zvuky, a vyčleněním ty, které byly považovány za nesou nejvíce potěšující psycho-akustické kritéria , vážně. tam jsou určitě ekonomičtější způsoby, jak získat podpis černěnými ruce Breguet je na zápěstí (Názorný příklad: kolekce Classique Breguet je), ale to je vedlejší.
jak název hodinek napovídá, Breguet Tradice 7087 minuta repeater tourbillon není jen minutu opakovač. tam je také 60-druhé tourbillon komplikace v 6 hodin – inkluzního který také dává smysl, vzhledem k Abraham-Louis Breguet sám vynalezl Tourbillon. podniknout konkrétní vědomí, že přítomnost vší té křemíku činí exkluzivní technologii magnetické stávka guvernér Breguet je to možné – unikátní řešení, které zajišťuje rytmus zvuku zvonku není přerušen za barel vypouštění opakovače je. pohyb stejně vykazuje řadu moderní setká-klasického Breguet daří jako titanových mostů na bázi antických Breguet modelů, silikonových pružin a obráceného bočním pákovým krokovým s křemíkovými palet – perfektní příklady Breguet bojovat ty nejlepší technologie ze dvou stoletích hodinářství.
obtížné správně zachytit na fotografiích, myslím, že někdo manipulaci s tímto zajímavé safír repliky hodinek bude dojem to, a ve srovnání s jinými all-safírové sklo hodinek, cena je relativní výhodně u pod $ 60,000. vidět, že většina opakovače zaměstnat několik typ regulátoru časování v rámci soukolí, avšak tyto komponenty jsou obvykle vinni vyzařující hluk, který by byla v rozporu s tónem opakovače je. Pak je tu tradice linka – pravděpodobně špička oštěpu Swatch Group, pokud jde o nejčistší formu hodinářské inovací.

Comments are closed.