richard mille sekundy chronograf replika hodinek

richard mille sekundy chronograf replika hodinek

Baselworldu 2016 vidí zavedení nového člena rodiny Tourbillon s návratem k ACJ tourbillon dělené sekundy chronograf hodinky. To je Richard Mille RM 50-02 ACJ tourbillon dílčí sekund chronografu repliky hodinek a to je skutečná krása. pokud existuje kolekce sportovní hodinky, které dává smysl, aby zahrnovala indikátor Tourbillon je Richard Mille.
co dělá hodinky tak jedinečné jsou severalairbus letadlo-inspiroval designové prvky. Vím, že někteří lidé budou bezpochyby nelíbí tyto hodinky, stejně jako všechny hodinky richard mille mají své přátele a nepřátele. Podle Richarda promile a ACJ, společnosti strávil asi dva roky pracuje na Richarda promile rm 50-02 ACJ tourbillon dílčí sekund chronografem limitovanou edici hodinek. Mohu říci, že současná ablogtowatch tým se zamiloval do Richard Mille rm 50-02 ACJ tourbillon rozdělené sekund chronografu na první pohled. nejpozoruhodnější letadlo-inspiroval designovým prvkem Richard Mille RM 50-02 ACJ tourbillon dílčí sekund chronograf je číselník, který je určen k vypadat zakřivené obdélníkové rovině okna. mám stejně zmínit, že Richard Mille rm 50-02 ACJ tourbillon dílčí sekund chronografu je jedním z těch hodinek, který vypadá osobně mnohem lépe než ve svých marketingových snímků (což je, paradoxně, obvykle jiná cesta kolem). Ne že by na tom záleželo, protože $ 1000000-plus hodinky není pravděpodobné, že někdy mít své stálé místo na naše zápěstí. Musím přiznat, že na papíře, nic o designu těchto hodinek prací. Jiné „jet“ designové prvky zahrnují kola a pneumatiky stylu korunu Airbus ACJ logo a další symboly na straně pouzdra a moderní letadlo přístrojové odečet inspirovaný ruce a vytáčení design.
S tím řekl, dokončovací práce a textury číselníku i nadále výborná což znamená, že čitelnost je asi tak dobré, jak může být požádáno v číselníku tohoto návrhu. velmi lehké na zápěstí v převážně titanu a několika slitin, Richard Mille RM 50-02 ACJ tourbillon dílčí sekund chronografu 42,70 mm široká a 50,10 mm vysoký o 16.50mm mm. Dalším rozlišovacím prvkem je bílá keramická deska bezel. pohyb sám o sobě je hluboká s charakterem, jakož i funkčnost.repliky richard mille
v typickém repliky richard mille charakteru, popisovat a dokončovací práce jsou hyper-pečlivá o případu, jakož i pohybu. že řekl, co dělá to jedinečný nebere pryč od jádra na sobě a funkční zkušenosti, které dělá richard mille Richarda mille. Uvnitř hodinek je pohyb v domě, který není technicky nový, nicméně se spoustou nových dílů a několika nových materiálů, to je zcela nová. Na něm jsou malé verze vlastních speciálních napínacích šroubů Airbus, která přidává další stupeň rozlišovací způsobilost design.You’ll všimnout zajímavé, téměř oxiduje bronz hledět do několika pohybových částí – ty jsou ve skutečnosti potaženy speciální anti- korozivní materiál používaný v letadel Airbus. Nemohu říci, že má nesmírně funkční prvek v Richard Mille RM 50-02 ACJ tourbillon dílčí sekund chronografu, nicméně to je docela v pohodě vypadající. 60 minut vteřina (rattrapante) chronograf je spojena s indikátorem rezervou výkonu, indikátor pohybu točivého momentu a ukazatel výběr korunu. hodně z číselníku je kus safírovým sklem, nicméně Tourbillon (s mostem) a hnací silou barel most mají své vlastní otvory.
jako ve skutečnosti, v jeho jádru, Richard Mille RM 50-02 ACJ tourbillon dílčí sekund chronografu je velmi klasická richard mille (ve velmi netradičním značky) sledovat několik unikátních konstrukčních prvků na speciálním partnerem (ACJ) , Richard mille rm 50-02 ACJ tourbillon dílčí sekund chronografu repliky hodinek má novou verzi Richard Mille Tourbillon je zlomku sekundy chronograf ručně navinuté pohybu. zatímco dobře vidět při pohledu na to, lineární indikátor napájení rezervy směrem k levé straně číselníku na obvodovém kruhu je dobrým příkladem diskrétní komplikace. je, samozřejmě, tourbillon i, která slouží jako ukazatel chodu sekund. dobrý replika, jako je to docela těžké najít, a dokonce i kvalita použitých materiálů je vynikající a pravděpodobně hlavním důvodem, proč hodinky vypadá tak úžasné na prvním místě.

Comments are closed.